Upíři útočí!

13. srpna 2010 v 16:31 | Nessie |  Úvahy
Tohle téma týdne mě zaujalo a hned jsem začala přemýšlet co napíšu.
Budu mít několik odvětví na toto téma a tak tento článek nebude kraťounký.

Twilight saga kniha: Přiznám se že knihy z této edice jsem si oblíbila a četla jsem je několikrát.Zaujal mě způsob jakým jsou tyto knihy napsané a jak je vše vysvětleno s přesností.Pro mě to bylo originální a zajímavé už od začátku,ale moje sestra to asni na poprvé nedočetla.Až podruhé jí to chytilo a dočetla to.

Twilight saga film:Ach. myslím si že film je oproti knize opravdu slabý a jsem ráda že jsem četla nejdřív knihy. Některé herce vybrali fakt dobře to se musí nechat ale na druhou stranu mi tam moc chyběly Belliny myšlenky a prostě všechno. Myslím si že to sice není žádný propadám ale rozhodně jsem viděla mnohem lepší filmy.

The Vampire Diares: K tomu jsem se ještě nedostala ale ani po tom nějak netoužím. neberu to nikomu komu se to líbí ale mě to neláká. Osobně si myslím že i když to může být zajímavé mě by to asi nebavilo.

Buffy,Angel: Ha. I když mě Angel celkem bavil znova bych to asi nesledovala. Buffy se mi nezamlouvá už vůbec.Ségra to občas sleduje a já to někdy zahlédnu jedním okem. Moc nepotřebuji vidět samé zkroucené obličeje,démony,kouzla,bitvy apod.

O upírech obecně:
Upíři jako bytosti které pijí krev protože by nepřežili,neměli by sílu apod. mi zas tak nevadí.Proč by měli? Nevím ale nějak mi nesedí zabíjení kolíkem.Z upíra se stane prach ?Řekla bych že ne. Ha. Upíři vylézající z rakví mi taky nejsou zrovna nejbližší.
A teď jestli si myslím že upíři vůbec existují.No popravdě... Asi ne i když kolik zjišťujeme že je nadřirozených bytostí.Ale i přesto... ne myslím si že asi ne.

Děkuji :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cathy | Web | 15. srpna 2010 v 13:21 | Reagovat

musím s tebou souhlasit.
kniha je lepší

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama