Září 2010

Colorizace 0.1- Idon't know

30. září 2010 v 19:44 | Nessie
Jak to tak sleduju je tady první a ani tady nemám rubriku colorizace tak jí budu muset založit :). Vypadá to hrozně uměle a není dobrá ale tak jí sem dám alespoň na nadávání.
Pamatuj - Tohle je moje práce né tvoje tak jí nevydávej za svojí a nekopíruj beze zdroje!


Ne denním pořádku.

30. září 2010 v 18:15 | Nessie |  Diary
Dneska jsem nějaká přecitlivělá. To se zvládne. Teď jsem se doučila protože jsem zvolila jiné pořadí (samozřejmě že rozumnější jak jinak -ó já rozumbrada ) a to škola a až pak internet. Pokušení to nedodržet bylo silné.
Dnešní hodiny byli hodně nudné a monotónní. Když to říkám myslím to doslova protože jsme měli 3krát matiku 2ivt a jinak volný hodiny nebo hudebku. I přes předchozí natěšení bych dala nevím co za malou změnu nebo normální rozvrh. Jelikož jsme měli 3matiky plyne z toho oznámení datumu další písemky - zítřek.
Na zítřejší díky bohu poslední všední den jsem si ještě naplánovala že se nechám vyzkoušet z dějepisu. Sebevražda.
No a pak mám flétnu a soubor takže tady teda asi fakt nebudu.K dnešku kromě školy nic moc nemám. Žádné opravdu zábavné historky ( já vyprávím jedině a pouze je ) nejsou.
Možná... dobře na jednu si vzpomínám. Cesta vlakem- jely jsme s holkama normálně domů a kousek od nás seděli nevzhlední ale vtipní hošánci. No sranda byla že se mi nechtělo vystupovat.
Alespoň něco...

Avatary Blue nature

29. září 2010 v 17:29 | Nessie |  Avatary
Á ta nud mě jednou zničí. nechtělo se mi dělat věci do školy tak jsem si sedla k něčemu "užitečnějšímu". Vznikla taková stvoření původně zamýšlená jako avatary i když podobná jsou asi jenom velikostí.
Kopírujte se zdrojem a opovažte se vydávat za svoje!
www.this-moment.blog.cz
www.this-moment.blog.cz
www.this-moment.blog.cz
www.this-moment.blog.cz
www.this-moment.blog.cz

Ono fakt nemůže být alespoň trochu hezky že ne ?

29. září 2010 v 16:21 | Nessie |  Diary
Tak a dost. To co se venku děje mě donutilo si vylít zlost. Nemůže být pěkně že ne? Musím prostě sedět doma zabalená v dece s polívkou nebo horkým čajem aby mi bylo teplo že jo?
No tak alespoň něco. Dnešek byl jinak skvělý. Mám spoustu nepopsatelných zážitků. První dvě hodiny výtvarka zase jako malé děti- tiskátka z brambor frčí no ne?Problém byl v tom že i přes předchozí domněnku jsem zjistila že nemáme brambory.Sousedka vždycky pomůže :D.
O matice jsem se dozvěděla že mám dvojku z písemky (další a zdaleka né poslední). Dál byli nedůlěžité hodiny jako francouzština a zase otravná občanka. Učitelka dělala jakousi seznamku - všichni nadšení úplně nejvíc. na oběd nás následně šlo 6 najednou což si všichni fotili a natáčeli. Nevadí aneb Né každý den je člověk filmovou hvězdou.
Pak jsem se dostala domů tady k polívce a počítači kde za chvíli budu muset opustit tu zábavnou část a přejít k úkolům. Och.

Tomu kdo mi podá rozumné vysvětlení možná i uvěřím.

28. září 2010 v 17:13 | Nessie |  Diary
Dnešek utekl jako 5 minut. Jak je to možné? Proč sakra neutíká tak rychle něco co mě nebaví. Většina z čiností dnešního rychle ubíhajícího dne byla poněkud relaxační. Dokoukala jsem si film o tanci který mimochodem naznačil mé maličkosti že bych třeba mohla zase začít tancovat. Chybí mi to. Proto jsem tedy zkoušela oživit si nějaké kroky ale jak se dalo očekávat žádná sláva.
Nechce se mi ani pomyslet co přijde teď. Návrat do obyčejného avšak pracného zbytku dne stráveného učením a přípravou na zítřejší už školní den.
Plánovala jsem že si dneska hezky odpočinu a zítra do školy nastoupím čilá.Pche.Přijdu úplně stejně rozhozená,nemocná a protivná jako každý den poslední dobou.
Co mám dál na srdci? Dlouho jsem nemluvila o tom zakletém počasí. Vyjímečná chvilka kdy neslyším na střešní okno tiše dopadat dešťové kapky právě nasatala. Měla bych se radovat konečně ticho a mě to nějak vadí.
Teď ke mě doputovala vůně čerstvě upečeného štrůdlu.Mmm. Asi si půjdu dát. Nemůžu svírá mě nervozita.Už zase. Prosím ne.
Au revoir.

Fergie - Big girls don't cry

28. září 2010 v 13:18 | Nessie |  Hudba
Fergie - Big girls don't cry


Skvělá písnička. Mám ráda text,melodii i klip.
Následují sladké řeči o úžasném hlasu Fergie a o tom jak mám písničky Fergie ráda. Ušetřím Vás toho.
Příjemný poslech tedy :).


I want to fly!

28. září 2010 v 11:20 | Nessie |  Píšu
Nejsem normální. Chtěla jsem psát deník. Brzy jsem ale zjistila že mé prsty píší sami od sebe něco co se ani omylem nepodobá mému životu. Je to tedy jenom napsané na rychlo ale není to nic strašného. Je to zase kraťounká jednorázovka nedávající potřebný smysl. Prostě pocity.

Kam ten svět spěje ?

27. září 2010 v 19:48 | Nessie |  Diary
Kam se podíváte jeden nesmysl za druhým.
Tvoření velice originálního uměleckého díla v podobě obrazu s hlavním motivem krajiny na hodiny českého jazyka jaksi selhalo. Oups.
Občanská výchova alias neřízený debatní kroužek se nekontrolovaně šíří v davové šílenství. Ta hanba. Ovšem největší úspěch dne je když jsou na obědě nudle s dotěrným malinkým a otravným mákem. To je tomu tak když člověk nemyslí na blízkou budoucnost při které potřebuje výraz přitroublého idiota aneb sýr prosím.
Záložní plán žvýkačka to zachránil. Uff.
Nedává to smysl už po pár větách pro pána! A znovu kam ten svět spěje no ?

Navstevnost za minuly tyden (20.9. 2010 - 26.9. 2010)

27. září 2010 v 19:32 | Nessie |  Statistiky
www.this-moment.blog.cz
Pondeli: 18
Utery: 17
Streda: 14
Ctvrtek: 15
Patek: 25
Sobota: 39
Nedele: 27

Celkem: 155

To je bída...

Kdo sakra vymyslel občanku?

26. září 2010 v 18:40 | Nessie |  Světlé
Tak se dneska ještě jednou hlásím. Jsem rozladěná z toho po fyzice nejhoršího předmětu. ta občanka mi leze krkem.Strávila jsem hodinu u domácího úkolu (který byl mimochodem úplně zbytečný ) a další půlhodinu strávím u druhého. Zítra pak na tomto příšerném předmětu prosedím zbytečných 45 minut v neuvěřitelném hluku a randálu přičemž si naše milá paní profesorka ne a ne uvědomit že jí nikdo nevnímá. Těžký to život studentky. Když už jsme u toho stěžování si na témata týkající se školství proč nepokračovat. Moje snažení se pochopit proč jdeme jako jediní do školy je jak se zdá naprosto zbytečné. Stejně na to nepřijdu ať mě to štve sebevíc. Domů se v tom příšerném počasí vrátím v šest a jedinou úlevu mi působí vědomí že nebudu muset sednou k úkolům.
Pryč od té strach a stres nahánějící budovy. Co třeba něco trochu jiného? Á tak třeba právě pojídám čokoládové křupky což bude mít za následek mé nevečeření a budění se o půlnoci s prázdným žaludkem. Přitom by večeře byla i dobrá. Chuti neporučíš.
Za celý dnešek jsem nesáhla na klavír - já hříšnice. Za to na flétnu jsem hrála osto šest přesto že moje dýchání je trochu komplikované za což můž ta proklatá rýma která nechce zmizet.
Ty nemoci. Z každého kouta domu,třídy či dopravního prostředku je slyšet chrchlání,huhlání a všemožné projevy nemocí. Nesnáším to. Včera mi bylo tak špatně že jsem byla na všechny protivná ale nějak jsem si toho nebyla vědoma za to mi přišlo že všichni jsou protivní na . Dneska mi za to bylo líp a musela jsem ze sebe dostat nastřádanou energii. Moje rozjívenost už asi lezla lidem troch na mozek. Tak například : můj ústní projev způsobil příchod náhlých záchvatů smíchu doprovázených rdoušním,kuckáním a všemi možnými způsoby dušení.
Och. Už to tak bude jsem nepřekonatelný vtipálek. Ha ha.

Končím. Měla jsem náladu kecat nesrozumitelné a nepochopitelné bláboly. Au revoir

Vyměněné ikonky

26. září 2010 v 15:50 | Nessie
Vyměněné ikonky:Á simsala bim nový layout

26. září 2010 v 15:46 | Nessie |  About
Och.Chtěla jsem aby to bylo něco takovýho ale nějak jsem se nestrefila. No stejně se mi tenhle kolážový layout líbí víc než ten předtím. Je takový. no nevím jak to říct. Tak to tady trošku prokouklo no. Dala jsem si záležet a dělala jsem irozcestníky jinak takže když si kliknete na nějaký rozcestník pod každou možností uvidíte trochu popis. U některých jsem měla problém něco vymyslet jako například signatury to jsem tam pak už jenom něco plácla. Teď musím ještě dodělat ikonku a tak a bude to hotový. Takže zatím ahoj .

Avatary Ashley Greene

25. září 2010 v 12:21 | Nessie |  Avatary
Mám tady pro Vás dva osamocené ubohoučké avatary. Co k nim dodat. Třeba - nevěděla jsem jaké další s Ashley udělat tak jsem nechala jenom tyhle dva...
Kopírujte se zdrojem, nevydávejte za své!
www.this-moment.blog.cz
www.this-moment.blog.cz

Oh sweet weekend.

24. září 2010 v 18:23 | Nessie |  Diary
Je to tady. Víkend. Jak já se těším. Válení se a užívání si. No vlastně se budu léčit z lehké nemoci která mě postihla a dělat všechny možné úkoly ale budu doma.
Dneska se mi trochu přitížilo mám rýmu,kašel a dost mě pálí oči ale den byl super. Z fyziky jsme nepsali takže jsem se to samozřejmě učila úplně zbytečně.
O těláku jsem si opravovala a celkem jsem to dala. Pak jsme hrály basket no.
Flétna byla skvělá a soubor taky. Takže v pohodě. Nevím co bych tak napsala. Návštěvnost klesá a tohle stejně nikdo nečte. V pondělí jdeme jako úplní idioti do školy jako jediní v okolí. Volejte tříkrát sláva! No jo ale co s tím člověk nadělá že?Další bod článku je takový,no prostě dotaz. Chtěla jsem zkusit jak bude fungovat to líbí se mi z facebooku. Podle mého názoru je přefacebookováno, ale zkusit to můžu. Přinejhorším to zruším.Mám na něco chuť. Au revoir...

I'm bored. Why? Who know...

23. září 2010 v 17:53 | Nessie |  Diary
www.this-moment.blog.cz
Bonjour!
Tak se zase hlasím s deníkem.Po dnešku jsem totálně zmatená a mimo. Nedokážu pochopit jak nás na výtvarce můžou učit hůlkové písmo.snad proto že chtějí aby si člověk připadal jako v první třídě? Pokud se jim to nepodařilo na výtvarce fyzika nás dorazila. Když učitelka přinesla lego že teda nám tio pak bude jezdit a my to začali skládat nemohla jsem se ubránit pochybnostem o tom kolik mi teda je. No tak aby byla sranda tak jsme chtěly s kamarádkou postavit robota podle návodu. Nevyšlo to protože konečný výsledek vypadal jako křiženec králíka a psa a ani se nám nepodařilo to rozběhnout. Jenom to vrtělo ocasem.
Když už jsme u fyziky na zítřek jsem se konečně dočkala slibované písemky. Paráda. Nevím jak to dopadne ale protože látku vůbec nechápu což je samozřejmě příčina naší milé paní profesorky vím že to nedopadne dobře. Po zbytek večera a podvečera tedy budu muset tolerovat přítomnost fyziky. Ach jo...

Blend Kelly Clarkson

22. září 2010 v 17:08 | Nessie |  Blendy
Hallelujah! Konečně jsem se dokopala ke grafice. Poslední grafika kterou jsem tvořila a nekopírovala z minulého blogu tady byla 4.září. Pomalu vycházím ze cviku. Blend se mi celkem líbí.
Ať nikoho ani nenapadne kopírovat bez zdroje nebo vydávat za vlastní!

Songs for my soul

21. září 2010 v 17:56 | Nessie |  Hudba
Rozhodla jsem se přidat nějakou různorodou hudbu kterou hodně poslouchám a která tady ještě není. je tam hodně Avril Lavigne nebo písničky z filmů.
Vybírala jsem podle mých pocitů. Tak se podívejte =). Ze začátku je hodně moderní hudba postupně se to přeměňuje v klavírní skladby :).

Kdo by to byl řek?

21. září 2010 v 17:30 | Nessie |  Diary
www.this-moment.blog.cz
Bonjour!
Jsem unavená jak něco. Včera jsem šla spát pozděj protože jsem poslouchala hudbu na uklidnění. Ráno jsem pak měla pocit že u snídaně usnu.
Ve škole jsem tu píšemku z biologie samozřejmě nepsali takže já se to učila tak dlouho na nic. Snad se to neztratí. Z dějepisu jsme psali ale bylo to jednoduchhý takže to snad budu mít dobře a klavír dopadl taky překlavivě dobře.na zítřek nic moc nemám tak tady asi něco bude.
Už jí skoro umím. Je skvělá <3.

On.

21. září 2010 v 14:00 | Nessie |  Píšu
Psala jsem. Je to nasprostá kravina. Asi se Vám to nebude moc líbit. Je to beznadějné. Moje povídky jsou pořád stejné,asi je přestanu psát. Nemohla jsem si pomoct. Moje prsty píší tohle sami od sebe.
Jsou tam kraviny.
No každopádně to sem dávám a přijmu i kladnou i zápornou kritiku. I když vlastně pochybuju že to někdo číst bude.

I hate it.

20. září 2010 v 19:34 | Nessie |  Diary
www.this-moment.blog.cz
Ach. Tenhle den byl tedy hodně dlouhý a pomalý.  Nejdřív matika první hodinu. Jenom jsm opakovali ale další hodinu matiky jsme už psali. Asi budu mít za dva. Na zeměpisu jsem se konečně hlásila ale bylo to na nic.
Po škole jsem byla na flétně a pak na basketu. Užila jsem si to ale zase mě chytla ta šlacha takže jsem asi za nic nestála. bolí mě nohy,ale hrozně.
Zítra píšeme hned první hodinu z biologie a poslední z dějepisu. Naštěstí jsem se učila. klavíru se trochu bojím ale snad to bude v pohodě.
Jsem unavená, bez nálady ale ohromě ukecaná. Teď bych ale nemluvila vůbec. Nechce se mi.
Něco se děje. Kdybych věděla co ...