Říjen 2010

Zvláštní jak se mi vrací vzpomínky.

31. října 2010 v 18:39 | Nessie |  Diary
Dneska.Dneska je Halloween.

Vrátila jsem se od kamarádky někdy po obědě,bylo to fajn. Pak jsem si zalezla k učení,dostala jsem velký atlas na zeměpis. Hned je veselejší.
Dalším bodem programu bylo dělání layoutu a nakonec jsem hrála na klavír i přesto že flétnu jsem nechala ležet v pouzdru.
Když jsem šla prosluněnou ulicí přepadly mě opět myšlenky na život,na to jak je to všechno zvláštní.Zmocnil se mě pocit že tady musím být z nějakého důvodu proč bych jinak existovala a zažívala chvíle radosti,smutku,veselý a rozjařenosti? Musí být důvod.

K Halloweenu. Nic zvláštního nemám,žádný program nic. Akorát půjdu brzo spát. Dýně letos není. Ale všeobecně mi přijde že se na Halloween už tolik nemyslí. Tolik se to neřeší. Asi nejsem v obraze. No co.
Když se podívám na blogy vidím samé Halloweenské párty. Samozřejmě to naláká lidi,návštěvnost,komentáře.Áá autoři musí být nadšením bez sebe jak napjatě sedí na svých židlích a se zářícíma očima sledují obrazovku a přibývající komentáře. Tento osud mě také potkal na některých z mých předešlých blogů. Vánoční párty,Halloweenská párty,Silvestrovská párty a tak podobně. Neurážím lidi co to pořádají ale zároveň už bych to sama neuspořádala.

Au revoir.

Magořim není Halloween náhodou zítra?

Nový layout - I miss you!

31. října 2010 v 18:23 | Nessie |  About
Potřebovala jsem změnu. Jsem spokojená. Ano,je to málo a je to opět tmavé,depresivní a ponuré,ale víte co? Mě se to líbí. Když jsem poslouchala tu písničku nahoře napadl mě právě tento layout,toto provedení. Co myslíte? :)
www.this-moment.blog.cz

Looklet 0.3

31. října 2010 v 15:18 | Nessie |  Móda
Jak mě to baví. Propadám tomu. Co dodat?
:)

A proč Vám to oznamuji?

30. října 2010 v 11:52 | Nessie |  Diary
Milí zlatí, za chvíli přijde zpráva která nejspíše většinu z Vás potěší. Dneska tady nejsem...
Vstávala jsem před půl hodinou což nejsem schopná pobrat a ve 2 odjíždím za kámoškou kde budu spát.
Nemůžu se dočkat a čas u ní fakt nehodlám trávit tady.Zítra až po obědě? Volejte 3krát sláva,sláva,sláva!
Radši jdu. Au revoir.

To je den.

29. října 2010 v 14:47 | Nessie |  Diary
Dneska jsem se probudila pozdě.
Dneska se nic neděje.Chvíle focení.Před oběděm sezení na starých poličkách se sluchátky v uších a knížkou v ruce.
Začala jsem číst Malé ženy což už jsem měla naplánované déle ale nikdy jsem se k tomu nedostala.Zatim nejsem moc daleko abych mohla posoudit jestli se mi to líbí nebo ne ale čte se to dobře.
Před chvílí jsem se pokoušela udělat ze sebe "červenou dámu" ale nějak se mi to nepovedlo.Nenašla jsem červený lak na nehty.

Našla jsem pár nových písniček a odolávám nutkání pustit si Amélii.Zatím. Jdu ven...

Looklet 0.2

28. října 2010 v 17:33 | Nessie |  Móda
Zase a znova. Vyplňuje to čas ve kterém se mi nechce dělat nic určitého,jen tak se flákat.
Tentokrát jsem chtěla něco víc elegantního ale nic mě nenapadalo. Můj obor - jednoduchost.

Co víc si můži přát?

28. října 2010 v 16:31 | Nessie |  Diary
Lásku,štěstí trochu optimismu... Všechno se nějak divně hroutí. Každou chvíli se ale jedna část mého života rozhodně trošku pozvednout a vše se zdá na chvíli v pořádku. Co na tom že za chvíli je tato fáze stejně pryč a vše mi přijde beznadějné. Jsem vděčná za chvíle kdy se cítím šťastná protože vím že netrvají věčně.

Včera jsem jela k babičcea vrátila jsem se teď. Ráno jsem spala dlouho přičemž mě vzbudil zvonící mobil který tímto oznamoval že volá táta. Pak už jsem neusnula. Po obědě jsem se dívala na nějakou komedii a pak chvíli na Saxanu. Klasika.
Nuda mě začala ovládat tak chvíli jsem hledala nějaké knížky,něco psala čmárala ale nic z toho nevzniklo.
Přijela mamka a jsem tady. Přemýšlím jak za chvíli půjdu zase do školy. Už je čtvrtek,zbývá pár dní a učení volá. Než se člověk naděje jsou Vánoce. Když jsem ráno koukala na televizi v pauzách na reklamy bylo pořád Barbie tohle, Baby Born tamto... nastupuje předvánoční sézóna při jejímž průběhu nesmí chybět reklamy na hračky. Jako malá jsem tohle zbožňovala.

Jdu.

Looklet 0.1

27. října 2010 v 13:29 | Nessie |  Móda
Jako už víc lidí přede mnou i já tomu propadla.Looklet.com další zabiják času. Ale tak co,mě to baví ;D.
Chtěla jsem aby to bylo něco víc v takovém stylu co mám ráda. Splnilo se to. To tričko.

Linkin Park

27. října 2010 v 11:36 | Nessie |  Hudba
Tuto skupinu jsem si oblíbila zvláště v poslední době. Oblíbila jsem si jejich texty, hudbu ... prostě všechno. Mají něco do sebe.Kochejte se prosím :).

Halloween

27. října 2010 v 11:02 | Nessie |  Úvahy
Tohle bude velmi krátký článek. Nevím co konkrétně psát.

My nikdy Halloween nějak výrazně neslavili. Když jsme se ségrou byly menší pokaždé jsme vydlábly nějakou dýni a pak jí nechaly svítit před vchodem. Dokonce si pamatuji že jsme jim dávaly jména a když už jsme nechtěly aby byly venku měly jsme je v pokojích doma.
Poslední dobou už kouzlo ale vyprchalo. Bavilo by mě být třeba s přáteli někde venku a koukat se na ty světýlka všude a tak ale jinak nic moc.

Letos je u nás ve škole návrh na Halloweenskou párty ale moc nevěřím tomu že to vyjde.Než se to odhlasuje bude pozdě a nikomu se to už nebude chtít organizovat. Toť můj názor.

Finding Neverland ( Hledání Země Nezemě )

26. října 2010 v 17:40 | Nessie

Člověk nemá co dělat,tak jen tak ze zvědavosti vytáhne album naplněné DVD a hledá neopokané tituly.Já jelikož moje možnosti nejsou zrovna velké jsem udělala totéž. Film pro který jsem se rozhodla mě po nějaké době opět zaujal ale tentokrát natolik že mu chci věnovat nějakou tu řádku.

Hledání Země Nezemě...
... je americko britský film natočený podle hry Muž,který byl petrem Panem.
Hlavní roli obsadil Johnny Depp,který je mým oblíbencem. Píběh se odehrává v Londýně počínaje v roce 1904. Slavný (v poslední době však nepříliš úspěšný) dramatik James Barrie se v parku seznámý se Silvii a jejími 4 syny. Přesto že je ženatý začne je navštěvovat i přímo doma aby si s chlapci hrál. Jeden z nich to však pojme způsobem na který se zjevně až tak nemyslelo. Že James jim chce nahradit otce který je již po smrti.
Sama matka je vážně nemocná jenom si to nehce přiznat a nechce to přiznat ani dětem.James mezitím píše novou divadelní hru na kterou hledá ispiraci hlavně v zážitcích s rodinou.

Tento příběh je dojemný a velmi dramatický. Z důvodů rozuzlení problémů a vyřešení celého děje jsem se rozhodla tento článek uzavřít takto. Ať můžete přemýšlet nebo se těšit na film.

Zraněná...

26. října 2010 v 13:58 | Nessie |  Diary
Nesnáším tělocvik. Tohle se mi i těžko píše ale nejde o ruku... něco jiného. Basketball je nebezočený proč mě baví tolik zrovna on?
Nečekejte že tu budu nějak moc. I když budu mít čas vymýšlet moc toho asi neudělám. Asi proležím prázdniny někde v posteli...
Au revoir...

Navstevnost za minuly tyden (18.10. 2010 - 24.10. 2010)

25. října 2010 v 18:58 | Nessie |  Statistiky
Pondeli: 19
Utery: 16
Streda: 41
Ctvrtek: 26
Patek: 8
Sobota: 45
Nedele: 42

Celkem: 197

Bingo! :D

Nová anketa - Oblíbené roční období?

24. října 2010 v 17:36 | Nessie |  About
Tuto anketu dávám z toho důvodu že teď se hodně objevují články o podzimu a jak ho člověk má rád nebo naopak ne. V této souvislosti mě napadla otázka které roční období máte tedy nejradši?

Já i přesto že na mě podzim působí depresivně hlasuji pro něj. Přece jenom:
Jaro - moc veselé a optimistické a já radši víc šero,v některých případech se sice ráda dívám do slunce které ještě tolik nehřeje a sleduji jak se příroda probouzí ale...
Léto - když si vzpomenu na ty parna, No nevím nevím...
Podzim - ano moje období,s malými komplikacemi ale přesto...
Zima - to už je zase moc mráz,ráno už je úplná tma a sněhu je dostatek na horách nepotřebovala bych ho i u nás,plus na zimě jsou rozhodně Vánoce a jejich atmosféra :)

Nová rubrika - About

24. října 2010 v 17:09 | Nessie
Projížděla jsem si rubriky a články a jak jsem to tak pozorovala malý hlásek v hlavě mi radil chce to nějakou rubriku pro upřesnění věcí. Něco nového.
Takže je to tady. Rubrika About bude obsahovat vše kolem blogu (nové layouty,nové ankety ... )
S těmi anketami jsem se rozhodla zkusit tu věc že v něděli večer přidám novou anketu která bude po celý týden probíhat a pak to vyhodnotím. Neznamená to ovšem že bych nedávala jiné ankety do článků toto bude znamenat jen trochu zpestření.

Co bych Vám tak řekla?

24. října 2010 v 15:27 | Nessie |  Diary
Ráno jsem se vzbudila později. Udělala si snídani která se skládala z buchty a kakaa. Pak jsem si chvíli četla,byla na počítači a nakonec jsem hodina hrála na klavír a flétnu.
Mezitím prázdné chvilky vyplňovalo objevování nových písniček + plus textů. Nic moc v plánu nemám. Den letí strašně rychle a já si půjdu zase dělat věci do školy. Budu přemýšlet co sem tak dát aby to tady nebylo pořád stejné ale nápady nejsou. Poraďte mi někdo prosím.

Nekecej mi do psychologie to je můj obor :D

23. října 2010 v 15:05 | Nessie |  Diary
Jsem tady. Včera bylo divadlo úžasné.
Celý včerejšek byl ve své podstatě skvělý. První hodinu nepřišla učitelka a místo toho pišel neplánovaně jiný učitel a pustil nám film o dinosaurech. Toť hodina českého jazyka. Spojená francouzština nikdy nebyla nudnější.další dvě hodiny jsme pak měli mít zase učitelku co nebyla ve škole stejně jako jako první hodinu tak vždycky někdo pišel a hodina byla celkem volná. Problémy nastaly ve chvíli kdy zazvonilo na matiku. Mám za 3 z velké písmky a já z toho byla špatná protože já když dostanu tuhle známku z matiky pak už se to se mnou veze. A hned na to jsme psali zase. Bože ne.
O tělocviku nás pak učila nějakou novou hru co viděla v Anglii. Málem jsme se u toho umlátili.


Aby bylo jasno nejsem nenormální když si na ruku napíšu text písničky a někdo to blbě pochopí. Navíc to pak nejde smazat a já sedim v divadle s počmáranou rukou.Nikdo si toho nevšiml.
Měla jsem flétnu a pak jsem měla dost času tak jsem byla různě po škole a po městě.
Vrátili jsme se někdy před půlnocí ale mě se vůbec nechtělo spát. Za to teď se mi chce a pořádně.
Právě jsme přijeli z lesa je tam krásně. Opravdu. Lituji že jsem s sebou neměla foťák.  Škoda no.
Au revoir.

Citáty - Přátelství

21. října 2010 v 18:06 | Nessie |  Citáty
Nedávno jsem přidávala citáty o lásce. Další citáty budou na téma pátelství protože bez přátel bych já nemohla fungovat. Stačí mi jediný den bez nich a všechno mi vadí. Jsem na nich prostě závislá.
_______________________________________________________________________________

Přátelství je jako zlatá nit, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane.
- Neznámý autor

Přítel je ten, kdo o vás ví všechno a má vás pořád stejně rád.
- Elbert Hubbard

Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš.
- Albert Einstein

Soucit s přítelovým utrpením cítí každý. Těšit se z úspěchů přítele, to vyžaduje velmi ušlechtilou povahu.
- Oscar Wilde

Nejdůležitějším úkolem přítele je, aby ti byl nablízku, když se mýlíš. Když máš pravdu, jsou po tvém boku téměř všichni.
- Mark Twain

_______________________________________________________________________________

Když si člověk připadá jak nemožný idiot.

21. října 2010 v 17:45 | Nessie |  Diary
Tak jsem zase tady. Dneska jsme sice měli jenom 4 hodiny ale pak byl ten den otevřených dveí kam moc lidí tedy nepřišlo. Většinu času jsem tudíž stravila v hudebce. Když tam ale byly schlzky byla jsem nemilosrdně vyhoštěna na chodbu a tak jsem se věnovala hudbě ale v jiné podobě.
Sluchátka - ať žijí.
Mám pro vás radu. Chcete na někoho zapomenout ale máte ho na to moc rádi? Nezkoušejte ho ignorovat. Bude Vám z toho mizerně. Dneska jsem si to odzkoušela na vlastní kůži. Grr.
Zítra jedu do divadla (večerní pedstavení) a tudíž je jasné že se nedostavím. Těším se tak snad to bude stát za to.
Nemám co dál říct.Au revoir.

The elegance of purple

20. října 2010 v 17:28 | Nessie |  Přírodní motivy
Ne-u-vě-ři-tel-né.
Já jsem udělala volný layout s přírodním motivem. Bez fialové sice nemohl být ale já ho udělala dobrovolně. Je pravda že za nic moc nestojí a zas tak práce s ním nebylo ale co se taky dalo čekat. Měla jsem grafickou pauzu.
A je to venku. Co bych dělala bez fialové.
Nemám k tomu žádé bonusy. Ani ikonku,ani avatar ani bídné popisky do menu. V případě že by náhodou měl někdo zájem přidělám doplňky okolo.
Zatím to opravdu není nutné. Líbí? Ne.