Listopad 2010

Je to všude.

30. listopadu 2010 v 20:04 | Nessie |  Diary
Studí to,klouže to,mrzne to, je to bílé.Co je to?
Lehká to hádanka.
Jak začít...Dneska to bylo dlouhé.Angličtina i francouzština byla vpohodě (nacvičovali jsme vystoupení na koncert,písnička v článku ;) ). O fyzice jsem měla takový hlad a učitelka stejně nedávala pozor že jsem si chtěla dát opravdu jen kousíček rohlíku.Strčila jsem ho do pusy a ona mne vyvolala.Hezké.
Tělocvik,další francouzština,dějepis a klavír byli v pohodě.Zítra z dějepisu píšeme a pak píšeme opravnou čtvrtletku z češtiny. Marně se snažím přijít na to jestli si jí mám napsat.Vždyť víte,já a rozhodování.

Pokrok na změně blogu je téměř nulový.Neurčité tvary které by mohli připomínat layout se rodí ve chvílích ve kterých jim nevěnuji pozornost a tak jsem ještě nic neudělala.V blízké době toho moc nečekejte jsem zaneprázdněna.

Každopádně mě chytlo to říkejme tomu tvoření "pixelek".Tentokrát svíčka,opět na víc nemám čas.
www.this-moment.blog.czPřímo tohle.

29. listopadu 2010 v 20:07 | Nessie |  Diary
Nesnáším když se mezi něčím rozhoduji.Nikdy si nemůži vybrat. Vždy to dopadne stejně,všichni na mě křičí ať už si sakra vyberu.Ani tentokrát tomu není jinak.Hlasy v mé se snaží abych se posunula trochu dál ale co nadělám.Nic...

Stejně jako asi u většiny z Vás je u nás sníh.Sněžilo v podstatě celý den. Já se naštěstí vyhnula zkoulování od kluků ale jen tak tak. Ledu je u nás také dostatek a já s ním mám neblahé zkušenosti. I z tohoto důvodu se teď na místa na která potřebuji dostanu o něco později.
Našlapovat potichoučku,polehoučku a hlavně opatrně,nebezpečí úrazu.
Sníh by mi ani tak nevadil.Tvoří nádhernou atmosféru k tomu všemu.Co mi ale vadí je to že mám vždy když přijdu zvenku promočené boty.
Přemýšlela jsem že by to tady chtělo dát zase trochu do pořádku.Den co den píši samý deník a začíná to být nudné a o ničem.Ani návštěvnost není taková jakou bych chtěla.Pravda,na návštěvnosti přece nezáleží ale sotva pár lidí to mě trochu mrzí.Když si vzpomenu na své blogy předtím.
Takže jsem se rozhodla že to tu trochu změním a budou tady taky články jako články.Chce to ovšem čas.Tlačí se na mne povinosti ze všech stran.Do pátku povinná četba a mě zbívají ještě dvě kapitoli.

Písnička čistě vánoční.Klasika.Je ovšem úžasná.Vánoce kam se človek podívá,citíte to? Je neuvěřitelné jako rychlostí všechno ubíhá.Tenhle předvánoční čas mě dostává nejvíc.Těšení se na ty časy pohody a přiznejme si to pro hodně lidí to znamená v podstatě jenom nadílku dárků.Ne,je to kouzelný čas o tom není pochyb.Nebuďmě povrchní,neodsuzujme lidstvo podle prvního dojmu.
Ale stejně si myslím že je to tak...

O dnešku toho moc nemám.Basket nám odpoadl češtiny dopadla za 3 a zemák taky.Co dodat?!
Když jsem se vrátila domů učila jsem se učila jsem se a hádejte co,učila jsem se.Když mi zbyla chvilka času zkusila jsem udělat pixelku co vypadá... jako čmáranice či jak to pojemnovat.

Kochejte se hrůzou kterou vytvořila má rozklepaná ruka prosím.Kdo pozná co to je je borec.
www.this-moment.blog.cz /

Navstevnost za minuly tyden (22.11. 2010 - 28.11. 2010)

29. listopadu 2010 v 19:23 | Nessie |  Statistiky
Pondeli: 21
Utery: 19
Streda: 20
Ctvrtek: 27
Patek: 7
Sobota: 33
Nedele: 31

Celkem: 158

Je potřeba něco dodat?

Advent.

28. listopadu 2010 v 17:17 | Nessie |  Diary
www.this-moment.blog.cz
1.adventní neděle.
Já bych tedy čekala že budu v nějaké zvlášť vánoční náladě a není to vůbec jiné než včera. Žádné poslouchání koled ani vánočních písniček se nekoná.
Byla jsem na tanečních (trénink navíc ) a začínám už se trochu zařazovat. Pak mi trvalo trochu delší dobu než jsem udělala věci do školy a teď se chystám ven.
I když donutit se jít tam bude hodně těžké. Mrzne tam a mě stačilo jak mi mrzly nohy když jsme čekali na taneční.
Už jsem si vybrala ten mobil co budu chtít tedy,ale jestli ho dostanu to si fakt nejsem jistá.


Tahle písnička je dokonalá.
                                                    Your Nessie...

Avatary Christmas

27. listopadu 2010 v 16:15 | Nessie |  Avatary
www.this-moment.blog.cz
www.this-moment.blog.cz
www.this-moment.blog.cz
www.this-moment.blog.cz

Ano,jsem si vědoma toho že jsou slabé,zvláště ten poslední. Ale nemohla jsem si pomoct. Už jsem tomu taky podlehla. Vánoční nálada. Teď to se mnou prosím bude těžké.

Kopírujte pouze se zdrojem!

Už se to blíží.

27. listopadu 2010 v 15:33 | Nessie |  Diary
www.this-moment.blog.cz
A sníh je tady. Ta protivná bílá věc co je heká jen na Vánoce jelikož jindy se z ní stává hnusná břečka. Promiňte musela jsem si ulevit.

Dneska jsem chtěla na rozsvícení stromu ale nekonec nepůjdu a půjdu u nás až zítra. Dneska bych asi měla dělat předvánoční úklid.Nemůži se k tomu ale dokopat. Leze na mě vánoční atmosféra.
To je průšvih.
Udělám asi nějaké avatary a pak půjdu úplně pryč.Nudím se tady a musím jít číst tu povinou četbu.Protivý se mi číst něco co nechci.Co nadělám,dobrou známku potřebuji.
Pak mě napadlo co bych mohla udělat jako jenom malé základní vánoční dárky takže půjdu dělat je. A nakonec sepíšu na nečisto seznam co chci k Vánocům.Mohla bych to konečně dát dohromady no.

                                 Takže zatím se loučím...

Má to vůbec cenu?!

25. listopadu 2010 v 18:27 | Nessie |  Diary
www.this-moment.blog.cz
Nic tu neulpělo. Nic víc než vzpomínky,které jsem si mohla přivolat,kdykoliv se mi zachtělo,kdybych ovšem byla ochotná protrpět si bolest s tím spojenou.Ale ta bolest která mě držela teď, mě úplně ovládla.
Stephenie Meyer ( Bella Swan - New moon )

Má vůbec cenu předstírat úsměv,pohodu a dobrou náladu? Má nějaký rozumný důvod snažit se lidi oklamat.Dělat že je vše v pořádku i přesto že není?
Nebo radši chodit jako nepřítomná? Nic nehrát a prostě se tomu poddat? Problémy se valí,milánkové.Drhá možnost je přijatelnější.
Dneska nic moc nebylo.Nuda,nuda a nuda.Jinak to vystihnout nemůžu. Včera jsem byla na chatu u Bonitky. Může člověk soudit jiné podle jednoho chatu? Asi ne... ale stejně si myslíš že jsou to skvělí lidé... :)
Co dál? V podstatě nic. Řekla jsem si že než zasednu k počítači udělám si věci do školy. Hotovo. Na práci nic nemám.Snad je "uvařit" si večeři a je vystaráno.
Chtěla jsem něco fotit.Cokoliv jenom blbosti a víte co? Vezmu ten přístroj do ruky a zjistím že baterky jsou v háji. Než se to nabije to bude zase trvat.Můj plán byl tedy zmařen. Chtěla jsem se pokusit hrát na klavír. Smůla mrznoumi prsty.Nezbývá tedy jiná možnost než hnít tady.


Fotka: moje oko na Vás kouká pohledem pitomce... nevšímat si...
Toť vše co mám na srdci.
Nessie...


Vzpomínky.

24. listopadu 2010 v 17:38 | Nessie |  Diary
Čas plyne. Dokonce i když se to zdá nemožné. I když každý pohyb vteřinové ručičky bolí jako tepot krve pod modřinou. Plyne nerovnoměrně. V podivných záškubech a táhlých obdobích klid,ale plyne. I pro mě.
-Stephenie Meyer ( Bella Swan - New moon )

Že bych se rozhodla napsat smysluplný článek? Ne tak docela. Normální dlouhý den,vyplněný nudnými hodinami jako je mtematika,český jazyk,francouzština a zeměpis. O výtvarce ani nemluvím. Dělám plyšového medvídka pro malé děti. Tedy pokud by měli zájem tak i ostatní ale silně pochybuji že se to vůbec na tom koncertě prodá. Když jsem se vrátila domů nesmyslně jsem pobíhala po celém domě s potřebou něco uklidit. Marně. Všechno to vypadá jako předtím. Řekněme že snaha byla. Pak jsem si sedla k věcem do školy načež jsem zjistila že jsem si vzala špatný sešit a učebnici tudíž nemůži udělat domácí úkol. Jsem nevzorná žákyně a jsem na to hrdá. Kéž by...
www.this-moment.blog.cz
A nyní se dostáváme k malému úryvku nahoře. Je z knihy Nový měsíc od Stephenie Meyerové.Moje oblíbená část.Edward opustí Bellu a pro ní život ztratí smysl.Písnička je z filmu také z této části.
Všechno se nějak vrací.Neustále opakuje. Špatné se obrací v dobré a obráceně. Jsem zmatená nerozumím tomu. Nechápu co se děje. Chci toto období kdy je zima a pochmurné myšlenky si najdou skulinku v mé uzavřené mysli při každé příležitosti. Nevyznám se v tom...
Dnes i poprvé sněžilo. Tedy alespoň u nás. Čekala jsem že se všichni budou radovat.Ne,bylo ticho. Jsem za to vděčná. Radši bych byla sama. Přemýšlela nad smyslem bytí a dalšími filozifickými ehm... záležitostmi? V mém podání ovšem nebudou mít hlavu a patu a ke všemu na nic novéhu nepřijdu. A tak to půjde dál... a dál.
                                                                      Toť vše co mám na srdci.
                                                                             ... Nessie
A aby bylo jasno,fotku jsem fotila já prosím...

Když slova dojdou.

23. listopadu 2010 v 18:04 | Nessie |  Diary
www.this-moment.blog.cz
Prostě píšu jen tak,z toho odporného zvyku.
Jsem doma. Koho by to napadlo? Den byl celkem k ničemu. O angličtině a francouzštině jsme v podstatě nic nedělali a balet. No ehm... dvě a půl hodiny strávené ničím?!
Dějepis kvůli kterému jsem šla do školy samozřejmě dopadl katastrofálně. Já se učila něco co jsem neměla. Už si říkám že to snad ani není možné.
Klavír,nebudu si stěžovat ale nic jsem si nezahrála no,takhle to řeknu. Tak a teď jsem doma. Záchvaty kašle nepomíjejí a já už si několikrát přikázala že půjdu. Musím se jít učit. Alespoň čtvrtletku z češtiny a písemku z francouzštiny bych potřebovala napsat dobře.
Přechází mě to období kdy pořád bezmyšlenkovitě koukám v podstatě na nic. K čemu mi to bude? Řekněte mi čeho tím dosáhnu. Když půjdu a přečtu si nějaké zápisky v sešitech snížím možnost špatné známky.Fajn,když sedím a nic nedělám je to odpočinek jako ehm... vyšitý?! Ale co za to?
Takže se snažím spíše něco dělat. Myslím něco s nějakým určitým smyslem. A přesně tohle je tlachání o ničem. Jak hluboko jsem to klesla? No posuďte sami.
    

Hrabání se v minulosti...

22. listopadu 2010 v 19:00 | Nessie |  Diary
... nevěstí nic dobrého.
Jsem doma. Nemusím Vám ani vyprávět jak byl můj den nekonečný,jak mě nemoc doráží a jak bych jenom spala.A přesto to shrnu.
Projekt na francouzštinu jsem dodělala i když jinými barvami než byly předtím.Důvod je prostý.Pastelky správné barvy se jaksi nedostavily. V překladu = měly je holky.
Zeměpis dopadl katastrofálně a to ani nepočítám druhou část. Bída. Přitom já se fakt učila,a pečlivě. :/.
Na flétně nic moc. No povězte mi jak chcete hrát na dechový nástroj když nemůžete dýchat?!
Basket jsem naštěstí vypustila. To bych asi nedala.
Po návratu domů jsem se posadila k počítači.Za chvíli se odeberu k přípravě do škola ale naštěstí toho nemáme tolik. Jdeme na nějaký ehm... balet. Tak jsem zvědavá. Pak už jen písemka z dějáku,klavír a honem domů. Kdyby to bylo ta rychlé...
Poslední dobou na mě leze vánoční nálada. Čím to? Ale taková ta depresivní...Nebo to není těmi Vánocemi?!
                                               Nessie se loučí...                                                                                    

Navstevnost za minuly tyden (15.11. 2010 - 21.11. 2010)

22. listopadu 2010 v 17:20 | Nessie |  Statistiky
www.this-moment.blog.cz
Pondeli: 7
Utery: 20
Streda: 33
Ctvrtek: 30
Patek: 15
Sobota: 29
Nedele: 41


Celkem: 175

Neděle...

Navstevnost za tyden 8.11. 2010 - 14.11. 2010

22. listopadu 2010 v 17:15 | Nessie |  Statistiky
www.this-moment.blog.cz
Pondeli: 13
Utery: 27
Streda: 18
Ctvrtek: 27
Patek: 15
Sobota: 19
Nedele: 18


Celkem: 137

Né že by to někoho zajímalo...

Hej,ona si zase stěžuje.

21. listopadu 2010 v 17:59 | Nessie |  Diary
www.this-moment.blog.cz
No a co? Moje aličkost se rozhodla zase se vypsat ze svojí naštvanosti. Vždycky se najde důvod,vždycky. Pokaždé se ale týká něčeho trochu jiného. V tomto případě jde o otravné problémy týkající se mého,ehm... zdraví?!
Proč jsem tady nestrávila zbytek dne? Ráno jsme jeli s tátou a ségrou pryč a to i přesto že už ráno mi bylo dost špatně.No co,kdo by nestál o malý výlet.Vrátili jsme se někdy v 1430 a po chvíli co jsem se ve společnosti horké polévky vzpamatovávala ze zimnice a bolení hlavy jsem se šla učit. Učila jsem se celkem dost dlouho vzhledem k tomu že píšeme zítra velkou písemku ze zemáku.
Pak padlo rozhodnutí že bych mohla zkusit udělat kofoláčky a nějaké malé dárky na Vánoce by byly zařízené. Chyba. Moji kofoláčci vypadají jako mumie které se někdo pokoušel rozmotat.
Vzdala jsem to. Jak na to tak koukám nenapsala jsem článek na téma tydne. Takže možná...

U nás v ulici a i po našem městě je vánoční výzdoba na lampách. Nesvítí sice ale co už. Všude je hrozná zima a já ještě k tomu zítra jedu brzo ráno do školy protože musím dodělat projekt na francouzštinu. Bude to velice zajímavé,kreslit něco na zemi.

http://amour-delamode.blog.cz/

20. listopadu 2010 v 19:48 | Nessie |  Objednané layouty
Musím se s Vámi podělit. Právě jsem nastavila první objednaný layout na tomto blogu. Není objednaný officiálně,o jeho udělání mě poprosila kamarádka ale tak co už.
jsem ráda že jsem jí mohla pomoct :).
Takže všichni povině sem! :))

Já,padouch.

20. listopadu 2010 v 17:41 | Nessie |  Diary
Poslední dobou objíždím kina. Dnes jsem jela se svými kamarádkami na Já,padouch.
Podle ukázek mi to připadalo jako naprostá kravina. A vám bude asi taky. Ale bylo to skvělé. Bavilo to všechny,dospělé i děti a všichni odcházeli vysmátí.
Dobrá nálada se šířila rychle.
Bylo to 3D takže mě teď trochu bolí oči a zítra jedu zase pryč. Chtěla jsem sem ještě něco přidat tak uvidím...:)

Harry Potter and Deathly Hallows

18. listopadu 2010 v 17:00 | Nessie
Upozorňuji v tomto článku budou čáti z filmu a jejich popis kdo půjde na film doporučuji nečíst ;).

Byla by škoda nepodělit se s Vámi se svými pocity z včerejší premiery Harryho Pottera 7 (první část).
Večer nervozita stoupala a když jsme do kina dorazili bylo všude lidu. Film začal bez reklam a rovnou.Musím se přiznat že podle recenzí které jsem četla na internetu jsem čekala že to bude více hororové a podle trailerů a dojmů z knížky jsem předpokládala že to bude něco úžasného. Trochu mě to zklamalo. Na druhou stranu už od začátku člověk cítil to napjetí,tu hrozbu... Hvězdou filmu se podle mého stala Hermiona hned podle první scény.
Část když odejde Ron je také skvěle zpracovaná. Godrikův Důl byl překvapující.V jedné části jsem údajně vykřikla jak jsem byla obeznámena,horší je že já o tom nevím.
Nejvíce ze všeho mě nadchla scéna kdy Hermiona tancuje s Harrym a když Hermiona předčítá u Láskoráda o třech relikviich smrti.
Naopak mě zklamala část na ministerstvu.V knize byla hodně rozvedená a zabírala poměrně velkou část kdežto ve filmu byla taková dost rychlá.
Přesto mě to svým způsobem nadchlo.Jako celek.


Avatary Autumn

17. listopadu 2010 v 15:22 | Nessie |  Avatary
www.this-moment.blog.cz
www.this-moment.blog.cz
www.this-moment.blog.cz

Je omluva to že jsem nedělala grafiku jen tak hodně dlouho? Asi ne. Jediný který se mi líbí je ten poslední chudáček.

Nekopírujte bez zdroje.

To teprve ukazuji moji beznaději.

17. listopadu 2010 v 14:58 | Nessie |  Diary
Vážení to je vrchol. Ano,i já patřím k závislákům na facebooku ale toto. Od rána mi facebook nefunguje "Chyba při načítání stránky" . Milí zlatí já měla vymyšlený status,potřebovala jsem se spojit s některými přáteli ohledně plánovaných akcí a teď jsem nahraná.Tak alespoň mám lekci.Ubohost...
Takže se bavím činostmi jako je uklízení při kterém mám puštěné písničky Avril.Podporují mojí náladu.Pokoj je už ale na můj vkus až moc uspořádaný a poklidný.V této fázi uklizenosti ho nechávám jen pro klid rodičů.Dopoledne jsem četla pořád Harryho i když jsem se už určitě dostala za část ve které se to rozpůlí. Dál hodlám vymýšlet nějaké smysluplné články sem,třeba se to tu trochu hne z nudného zadeníčkovaného místa. Doufejme.

A otázka na konec:
Funguje Vám facebook?

Edit 17:16 - Ono to funguje!

Myslel jsi snad že na to nepřijdu?

16. listopadu 2010 v 18:13 | Nessie |  Diary
"Všichni jsme jen výsledkem toho,o čem jsme přemýšleli"
Něco na tento způsob prohlašuje i kniha kterou jsem si rozečetla avšak nezbyl čas jí dočíst. Nemám s tím až tak zásadní problém vzhledem k tomu že neměla příběk. Kniha jménem Tajemství kterou napsala Rhoda Byrne my doporučil kamarád.Prý že si jí potřebuji přečíst kvůli svému pohledu na svět.Každý mi v tu chvíli tvrdil jak mám pozitivně myslet jak si mám říkat že to vyjde,jak tomu mám věřit a jak si to mám v duchu představovat. Výsledek se měl dostavit a já měla dosáhnout všeho o čem jsem kdy snila. A víte co? Já tomu uvěřila. Usilovně a neustále jsem věřila,doufala a čekala kdy už to jen bude. Nakonec vycházím z této hry já jako poražený vítěz. 
Když jsem tomu začala věřit hrozně jsem si naběhla,v hloubi duše jsem věděla že to nikdy nemůže vyjít že je to naivní.Že budu jen zklamaná. Já měla pravdu. Samozřejmě + pro mě ale za jakou cenu? Za cenu toho že se trápím,nebo že jsem z toho ještě více špatná? Můžete si vybrat. Ale ne. Neberte to jakože si stěžuji. Já si nestěžuji pouze konstatuji že moje myšlení bylo vždycky správné,nikdy jsem nepotřebovala věřit nestojí mi to za cenu zklamání.A víte co mám ze všeho nejradši? Když mi někdo lže. A co v tomto případě jde? No hádejte třikrát...
Ve všech případech to dost bolí,zvlášť když jsem se to dozvěděla od jeho kamaráda.
Ale tak co. Zítra legendární Harry Potter,dobře nevím jestli to mám počítat jako zítřek nebo čtvrtek... počítám to jako zítřek.

I don't know...

14. listopadu 2010 v 15:07 | Nessie |  Diary

Sedím tady a podlouchám všechny možné písničky které mi youtube nabízí. Nudím se,fotím a potancovávám. Zároveň si foukám prst na který před chvílí zaůtočila škodolibá vosa co se usadila v mých vlasech. Mrcha.
Snažím se představit jak by tenhle prosluněný den mohl být ještě zvláštnější. Už přišel Martin a s ním měl přijít i sníh. Ha error.
Mám nutkání jít pryč. Sbohem.