Prosinec 2010

Nessie aneb toto jméno opravdu nemám nadarmo...

31. prosince 2010 v 18:33 | Nessie
... příšera to já opravdu jsem. Záleží na úhlu pohledu.

Jsem pesimistická,ukecaná nicméně trochu do sebe uzavřená holka,která až moc často slyší nadávky na svůjnegativní přístup. Často si protiřečím. Můžete mi říkat co chcete ale nezměníte mě. Ani já sebe sama.
To co mě doopravdy zajímá je hudba které se věnuji už 8 let.Tedy klavíru. Dalším nástojem je příčná flétna. I přes můj malý vzrůst jsem se rozhodla hrát basketball.
Není radno zahrávat si se mnou...

Volný layout Avril Lavigne

31. prosince 2010 v 18:21 | Nessie |  Celebrity
www.this-moment.blog.cz
Je celkem zázrak že tady dodeď nebyl
layout s Avril. Za chvíli půjdu ujídat chlebíčky i přesto že nemám hlad a tak. Můžeme tuto potvoru brát jako vánoční-silvestrovský dárek pro Vás.
Podle mého není až zase tak hrozný. Líbí se mi že tam je ten obličej z blízka a hlavně ty její oči :). Barvy jsem chtěla mít trochu podle těch fotek a tak se i stalo. Kdo chce vidět potvoru co se schovává za jménem layout nechť je mu libo.
Nezbývá než jen podotknout že pokud ho někdo bude vydávat za svůj ( pochybuji že by to někoho napadlo ale :D ) tak za sebe neručím. Moná to není žádná nádhera ale dělala jsem ho já.
www.this-moment.blog.cz

Nový layout - Magic winter :)

31. prosince 2010 v 15:11 | Nessie |  About
Tak jsem k tomu došla. Řešila jsem problém jestli udělat webový nebo deníčkový a tak. Udělala jsem několik layoutů a žádný se mi nelíbil. Pak jsem jenom něco zkoušela a vyšel tento. Abych pravdu řekla jsem spokojená. To menu se mi ještě nikdy nepovedlo udělat takto :D. Přibyla ikonka v menu Music,tam budu dávat hudbu co momentálně poslouchám. Prosím Vás o upřímný názor na layout :).

Inspirace to je to slovo.

30. prosince 2010 v 13:27 | Nessie |  Diary
www.this-moment.blog.cz
"Občas si člověk říká,že by bylo nejlepší na všechno umět zapomenout ale mé zkušenosti jasně potvrzují že chybami se člověk učí. Co by pak asi bylo z člověka který dělal jen spoustu chyb a prostě by zapomenul? Není možné že by se chyby opakovaly pořád dokola? Z tohoto důvodu já se budu muset naučit přijmout své chyby ( a že jich není málo ) a jednat o nich jako o černé minulosti leč poučné a nápomocné mé budoucnosti. "

Pár nesmyslných vět z mé hlavy na zamyšlení. A jsme zase u toho,nesnáším když se musím nad něčím rozhodovat. Nudné večery plné myšlenek co by neměl nikdo slyšet mi moc radosti do života nepřinášejí. Za to mi přinášejí čas a ten trávím různě. Nejčastěji přemýšlím o blogu. Nechci sem psát tak osobní věci a spíš bych se chtěla zaměřit na grafiku i když vím že nějaký velký úspěch mít nebude a čas mě nemá příliš v lásce.
Během večerů se také nudím natolik že vznikají příšery jako je tato. Buďte schovívaví je to focené na mobil a kreslené na polštáři.
Dnešní den mám v plánu strávit děláním layoutu který prostě udělám. Jsem rozhodnutá,chtělo by to jen trochu inspirace. Tu pro mě momentálně tvoří písničky od Yirumy a Yanna Tiersena.
Tohle jse přesně případ toho článku kdy jsem měla připravené vše co řeknu a není tady ani jedno z toho a celý text nedává žádný smysl a je tady v podstatě pro nic. Sakra...

                                                  Nessie.

Už je to tak.

29. prosince 2010 v 15:06 | Nessie |  Diary
www.this-moment.blog.cz
Jsem zpátky doma. Tedy už od včerejška večer to je pravda jenže pořád ležím s nemocí. Tak se mi to trochu zhoršilo no. Přišla jsem se sem jen odreagovat protože zase budu muset jít dělat pololetní práci na občanskou výchovu. Strašně mě to nebaví. Píši o Belgii ve které jsem strávila 2 týdny. Uvažovala jsem že bych to sem dala ale nápadbyl rychle zavržen :).
Ještě mi zbývá tolik věcí dopsat a dodělat a už nad tím sedím 2 hodiny. Zítra musím ještě udělat povinnou četbu protože na sepsání jsem se vykašlala. Měla jsem v plánu napsat dlouhý článek ve kterém bych zmínila nepopsatelné myšlenky, nové poznatky a čaj co do seb musím pořád cpát. Postěžovala bych si jak mi layout nejde udělat protože jednou chci dělat webový a podruhé jenom obyčejný deníčkový a že jsem si dokonce vypsala pro a proti když jsem nemohla dělat nic jiného jelikož knížku Zaříkávač jsem přečetla za 2 dny a nemůžu se dočkat dalšího dílu který výjde nevím kdy.

Konec začínám se rozjíždět :D.
Nessie

Edit 19:51 - něco se děje chci dělat světlý a webový layout ( však ono mě to přejde )

Už došlo i na mě.

26. prosince 2010 v 16:23 | Nessie |  Diary
www.this-moment.blog.cz
"Nechci si stěžovat nicméně musím. Je mi fakt mizerně."
Komu taky ne v tomhle počasí. Na střešním okně se hromadí spadaný sníh že pomalu není vidět ven,zima jevšude po domě jelikož kamna nestíhají topit a dřeva je nedostatek. A to zítra máme odjet. Nevím jak s tímto počasím dopadneme.

V noci jsem nemohla spát,měla jsem divné pocity tak jsem si četla a poslouchala nově stáhnuté písničky do mobilu přičemž mě napadlo pár věcí. První myšlenka kterou jsem okamžitě zavrhla byla že bych se mohla vrátit k blogu o Avril. Avšak ne, už nikdy více. Ona je skvělá a vždycky bude ale pro mě by blog neznamenal to co dřív. Baví mě přečíst si o ní nějaké novinky, prohlédnou si fotky a pustit si písničky a odcházet se závěrem že ona je bezkonkurenční ale to je tak všechno.
Další věc je nový layout. Vánoce už pomalu odcházejí ( a pravá zima teprve začíná jak jinak ) a na mě přichází "černá" nálada a věřte nebo ne mám své nepochopitelné důvody které nebudu nikomu vysvětlovat. Tudíž bude následovat rozčilování se nad pomalostí počítače nedostatkem nápadů a neoriginalitě všech těch pokusů o pesimistický layout který mi tak pomáhá se uklidnit. Mám slabost pro dlouhé rozházené věty ve kterých je hned několik tématů za sebou v neuspořádaném pořadí.
Dnes už mě tu zase nečekejte ( asi ) a příští dva dny taktéž. Pokud se nám podaří vyjet budu bez internetu :).
                                   Vše co jsem měla na srdci? Ani zdaleka takže toť vše se opravdu nehodí...
                                    Nessie

Avatary Love

25. prosince 2010 v 16:43 | Nessie |  Avatary
Je to dosti neuvěřitelné ale já se pustila do grafiky. Ano,sice hodně uboze provedené a né příliš povedené ale přece. Takže tady jsou avatary. Snad není neutné vysvětlovat na jaké téma :).
Užívejte v dobrém = kopírování pouze se zdrojem ;)
www.this-moment.blog.cz
www.this-moment.blog.cz
www.this-moment.blog.cz
www.this-moment.blog.cz
www.this-moment.blog.cz
www.this-moment.blog.cz

Oddělovač Christmas

25. prosince 2010 v 15:05 | Nessie |  Oddělovače
No tak další výtvor do soutěže. Tentokrát to měl být vánoční oddělovač tak jsem toho využila a udělala ho tak trochu k layoutu blogu. Snad se bude líbit :).
www.this-moment.blog.cz


Kopírujte pouze se zdrojem ;)

Teď zase až za rok.

25. prosince 2010 v 13:01 | Nessie |  Diary
www.this-moment.blog.cz
Milí moji,
dneska ráno jsem se probudila dost časně na to že je sobota a já šla spát tak strašně pozdě. Už včera večer mi docházelo že to všechno těšení je pryč. Nyní už není na co se těšit je tu pouze vědomí že to co jsem si přála a nedostala jsem možná dostanu až za rok.
Neříkám že jsem toho nedostala dost to vůbec ne jenom mě mrzí že to co jsem chtěla nejvíce jsem nedostala. Nad knihami se ovšem zabavím dostatečně. Dneska toho moc v plánu nemám,chci si udělat věci do školy abych to nedělala na poslední chvíli a pak sebudu jentak flákat a užívat si volna dokud můži.
Pod perexem je seznam dárků :)

Krásný Štědrý den :)

24. prosince 2010 v 16:08 | Nessie |  Diary
www.this-moment.blog.cz
Tak jsem se tady nakonec ukázala. Mám teď chvilku popřát Vám klasicky krásné Vánoce, hodně dárků a nezapomenutelných zážitků s rodinou a přáteli. Důlěžité podle mne není dostat hodně dárků ale dostat dárky od srdce :).

Včera jsem odjela krátce před 15:00 taiže párty jsem nestihla. Co jsem koukala moc se to tady neuchytilo a tak jsem vymazala soutěže a tak a nechala jen písničky a obrázky. Na chatu teď budu chvíli a byla bych ráda kdyby přišel alespoň někdo. Jsem nervózní a nevrlá nutně potřebuji zlepšit náladu. :) Mějte se ;)


Málem bych zapomněla : Chat

Nejmilejší vánoční obrázky :)

23. prosince 2010 v 15:40 | Nessie
Tak aby to tady nebylo tak trochu o ničem rozhodla jsem se dát sem nějaké obrázky z DeviantArtu protože to k tomu také patří. Jsou pro mne prostě takové nejvíce vánoční. Snad se Vám budou líbit :).

Christmas songs.

23. prosince 2010 v 15:20 | Nessie
K Vánocům nepochybně patří i vánoční písně a koledy. Koledy tady sice neuslyšíte ale známe vánoční písně určitě.
Pokud někdo bude postrádat svoji oblíbenou stačí napsat do komentářů interpreta a název a za chvíli se tady objeví :).


Vánoční chat :)

23. prosince 2010 v 15:10 | Nessie
Tak i na chat došlo. Myslím si že bude fajn popovídat si a zván je každý. Takže s chtí do toho ;)


Anketa - Co pro Vás znamenají Vánoce? :)

22. prosince 2010 v 21:32 | Nessie |  About
www.this-moment.blog.cz
Tak tedy je tu nová anketa která by to tu mohla trochu oživit. Zajímají mne Vaše názory a budu vděčná za každý hlas. Snad běhěm zítřejší párty vyhlásím výsledky.

A ještě něco. Citíte to taky? Už se to blíží ;)

Ulice jsou plné špinavé břečky. Kde jsou vysněné bílé Vánoce?!

22. prosince 2010 v 19:19 | Nessie |  Diary
www.this-moment.blog.cz
Už je to tak. I já mám už po dnešku volno ale narozdíl od jiných já jsem zjistila že bych do školy šla ještě třeba zítra a i příští týden. Odříznutá ode vše spojená jen přes facebook který používám čím dál tím míň a mobil kde mi pomalu ale jistě dochází kredit dlouho nepřežiji.
Dneska už nám dali trochu volno. O výtvarce jsme se dívali na Sissi a kreslili jsme šaty z té doby. Můj výkres dopadl katastrofálně jak se dalo čekat. Když mám kreslit celou osobu tak to prostě nedám. Portrét to ano protože mne baví oči pusa a detaily ale když kreslím celou postavu tak... :D.
Ve škole celkově to pak bylo dost v pohodě. Písemku jsme psali jen 1 a to z češtiny.

Teď sedím v pokoji při svíčce a poslouchám písničky z Amélie. Ve filmu jsem sice pochytila že jsou dobré ale teď mi došlo jak moc. Momentálně mám v plánu jít dělat věci na zítřejší párty protože jak je známo jinak to absolutně nestihnu :)).
                                                                 Nessie

EDIT 21:16 - Pozor, párty se buď přesouvá nebo ruší. Během odpoledne totiž odjíždím pryč a večer už tady nebudu. To znamená že to ještě musím nějak promyslet. Kolem 15. - 16. hodiny by tady měl být takový poloviční program. Omlouvám se ale nestíhám... ještě dám vědět.. :/

Navstevnost za minuly tyden (13.12. 2010 - 19.12. 2010)

22. prosince 2010 v 18:59 | Nessie |  Statistiky
Pondeli: 15
Utery: 8
Streda: 16
Ctvrtek: 23
Patek: 14
Sobota: 31
Nedele: 58

Celkem: 165

Neděle? Nestačím se divit :))

Wallpaper Katy Perry

20. prosince 2010 v 16:00 | Nessie |  Wally
Takže od naposledy přidaného layoutu jsem udělala i wallpaper. Je jenom v jedné velikosti.
Kopírujte pouze se zdrojem!


Volný layout Katy Perry

19. prosince 2010 v 18:39 | Nessie |  Celebrity
www.this-moment.blog.cz
Tak jsem si říkala že nebude úplně od věci když sem dám nově udělaný layout. Je to ten který se mi neuložil a tak už to není ono,je dělaný po druhé a mám ho i ve verzi wallu.  I přesto se mi letní,barevná a jednoduchá příšerka celkem líbí. Je to takové zpestření té zimy :).
Co Vám ? :)
www.this-moment.blog.cz

Pozvánka na Vánoční párty :).

19. prosince 2010 v 17:38 | Nessie |  About
www.this-moment.blog.cz

Tak se nakonec koná jak už víte :) . Články budou některé přednastavené ale s největší pravděpodobností to stihnu a budu tady. V plánu je i chat takže by asi bylo ideální kdybych se účastnila.
K programu mám také pár slov. Vánoční písně tady určitě zazní nějak ze začátku s tím že budu hrát i na přání ale musí být vánoční. Dárky budou spíše ke konci protože to budou i ceny za hry a soutěže. Nebude to ovšem žádná bleskovková rychlovková párty prosím. Chci aby to bylo příjemné a trochu na úrovni. ;)
Budu ráda když se někdo bude účastnit nechci to dělat jen tak.

Nessie...

Každý se někdy potřebuje uklidnit. Jak na to jdu já?

19. prosince 2010 v 16:46 | Nessie |  Návody
Do této rubriky jsem nikdy nic nepřidala a původně byla myšlená pro návody na grafiku a tak. To se tady v budousnosti možná objeví taky ale v tuto chvíli mám takový nápad. Děkuji za případné názory :)

Každý se někdy ocitá v situaci kdy by byl nejradši sám,vybyl si vztek nebo dal volný průchod svým emocím. V případech kdy je mi smutno,něco mě zklame a já bych nejradši usnula a probudila se až všechno bude v pořádku až se to nějakým zázrakem samo vyřeší. Bohužel to tak nefunguje a tak alespoň udělám pár věcí které mi zaručeně pomůží. Teď se je pokusím zobecnit a sepsat je do srozumitelných bodů které Vám snad pomůží. ;)