Duben 2011

Signatury Taylor Swift

30. dubna 2011 v 11:40 | Nessie |  Signatury
Zase jsem potřebovala utéct od okolí, i když vše se jeví lépe ovlivňují mě obavy. Ale o tom kdyžtak někdy jindy. Nenapadlo mě nic jiného než udělat ubohé signatury s Taylor Swift ze kterých jsem ještě jednu nejlepší zavřela neuloženou. Jsem líná dodělávat jí znova.
Kopírujte a využívejte se zdrojem,neupravujte a nevydávejte za své.

Nessie ;)

Avatary Rihanna

29. dubna 2011 v 16:00 | Nessie |  Avatary


To tu zase dlouho nebyly avatary, co? Nejvíc se mi líbí asi ten první, oproti tomu poslední nestojí za nic :)

Kopírujte a využívejte se zdrojem, neupravujte a nevydávejte za své.

Nessie ;)

Volný layout Lilly Allen

28. dubna 2011 v 19:08 | Nessie |  Celebrity

Ano, dočista jsem se zbláznila. Sakra. Mám sedět nad učením ne se patlat s příšerou podobnou této. Nepoučitelná. Jen počkejte až si budu stěžovat na další 5ku.
Ten layout -říkejme tomu tak - vypadal v Gimpu jinak. Vypadal líp. No co už nadělám když jsem se s tím patlala ;)Hezký zbytek dne :) Nessie

Není všechno jak se zdá.

28. dubna 2011 v 17:32 | Nessie |  Diary
Řekla bych hlásím se ale vlastně to nevystihuje co mám na srdci.
Jak si asi většina z Vás všimne ( odhaduji tak 1 člověk ) je toto normální článek beze smyslu. Jediný smysl, který bych našla asi jenom já je že se mi obrovsky uleví od všeho. Není to tak že bych se měla špatně - ne že bych měla vůbec nějaký důvod - ale prostě nejsem ve své kůži. Kdyby někdo nevěděl co si představit pod tímto pojmem vypadá to asi tak že jsem zamyšlená a nemůžu se na nic soustředit, ve všem hledám skrytý smysl, jsem podrážděná.

Měla bych si nacvičovat bezvadný ústaní projev, sedím tady.
Ve škole je toho teď hodně, ale jaký by mělo smysl učit když mi teď do hlavy stejně nic nepoleze. Několikrát za den se přistihnu že koukám ani nevím kam a třeba pět minut jsem mimo. To mi moc nepomáhá když chci ještě vytáhnout známky. Čtvrtletka z matiky mi situaci neulehčuje. Ale já si nestěžuji, já nenáříkám vážně. Sděluji fakta.

Co bych mohla mít na práci kromě zkoušení se najít sama sebe?
S nohou v sádře tolik čiností zase nenajdu. Je pravda že všude musím chodit o 5 minut dříve. Mám tu v zásobě i radování se z nových šatů - áno,kytičky - ale to je vše.
Měla bych se snažit působit mile. Sakra nejde to.

Nessie

Signatury Avril Lavigne

27. dubna 2011 v 18:05 | Nessie |  Signatury
Mám tu 4 zcela obyčjné signatury. Nikdy nebyly moje silná stránka ale není to tak příšerné.

Využívejte a kopírujte se zdrojem, neupravujte, nevydávejte za své :).

x.o.x.o. Nessie ;)

What's happening?

27. dubna 2011 v 16:42 | Nessie |  About
Vlastně jsem se k tomu chystala dlouho.
Nelíbilo se mi to tu úplně, nebyla jsem spokojená. Je samozřejmé že jsem se sem nerada vracela. Nápad vlastně přišel zcela sám, bez problémů. Při realizaci se jich vyskytlo trochu víc a nastavování se jaksi protáhlo, vzhledem k tomu jak jsem na to s nastavováním vždy byla.

Chtěla jsem předělat i rubriky.
A já neměla ani moc jak. Procházela jsem si to a zjistila jsem že ať budu chtít sebevíc jsem s rubrikami a rozzařením spokojená. Možná odstraním nějaké články, ale nepočítám s tím :).

Layout není jediné co se změnilo.
Chtěla bych trochu ujasnit jak je to teď se zaměřením. Není žádné určité, ale mám teď více chuť na grafiku. Je tedy možné se tu teď objeví trochu více článků. Klidně i deník i grafika. Je to vlastně jen na mě.

Dneska možná počítejte s nějakou tou malou grafikou.

x.o.x.o. Nessie ;)

Avatary Harry Potter 4

26. dubna 2011 v 14:03 | Nessie |  Avatary
Já bych všude cpala ten text. Jsem doma se sádrou a nemocí a pohltil mě Harry Potter, tak jsem se rozhodla udělat zase nějaké avatary.Až na ten druhý se mi moc nelíbí.

Kopírujte se zdrojem, nevydávejte za své, neupravujte... :)

x.o.x.o. Nessie

Avatary Kelly Clarkson

24. dubna 2011 v 18:48 | Nessie |  Avatary


Bohužel jsem udělala jen tyto dva chudáčky,protože v polovině třetího se mi zasekal počítač a dál už to znáte asi sami :)

Kopírujte a využívejte se zdrojem, neupravujte a nvydávejte za své.

x.o.x.o Nessie

Blend Blake Lively

23. dubna 2011 v 15:37 | Nessie |  Blendy
Když už mám tu Gossip Girl mánii, tak jsem si před shlédnutím dalšího dílu nemohla odpustit udělat ještě jeden kousek grafického něčeho. Blake Lively mám ráda. Myslím si že tento blend je jeden z mých lepších a jsem ráda že jsem se v grafice úplně neztratila :)

Kopírujte a využívejte se zdrojem, neupravujte a nevydávejte za své.

x.o.x.o. Nessie

Avatary Leighton Meester

23. dubna 2011 v 13:05 | Nessie |  Avatary

Ano. Je tu zase něco jiného. Když už jsem se zamilovala do té Gossip Girl proč toho nevyužít. Dělala jsem nějakou takovou řekněme grafiku po dost dlouhé době takže to bude chtít trpělivost než se do toho dostanu. Přesto si myslím že to není tak špatné.

Kopírujte a využívejte se zdrojem, neupravujte a nevydávejte za své :) !

You know you love me.
x.o.x.o Nessie

Když nastane ta chvíle a není co zveřejňovat.

22. dubna 2011 v 14:53 | Nessie |  Kreslím
Takže, vzhledem k tomu že mám chuť se do blogování zase opřít ale není úplně jak začít - pokoušela jsem se jaksi grafičit ale budu to muset ještě nějakou dobu zkoušet než vznikne něco použitelného - a tak je tu Plán B. Nedávno jsme slavili narozeniny mamky a já byla zoufalá a nic nepotěší víc jako dárek od srdce. Tak jsem začala hledat nějaké obrázky od Victorie Francés, protože do jejích postaviček jsem se zamilovala. Nedá se to s originálem srovnávat ale zase tak špatné to není. Za jakékoliv přivlastňování nebo kopírování budu vraždit! :)


Pouhé nic jak by ani neexistovalo.

20. dubna 2011 v 16:21 | Nessie |  Úvahy
Že by téma pro mě? Vlastně ani ne.
Tumblr_le229ex6qc1qdgnpyo1_500_large
Podle mě je za každým ničím něco. Pro člověka je nepředstavitelné že by nic existovalo, ale přesto ho používá. Většina lidí si myslí že něco nemůže vzniknout z ničeho jenže z čeho potom vzniklo to něco. Na začátku něco vždy musí být.
Přesto když někdo sedí v lavici a je smutný najde se většinou nějaký rýpal co přijde -a nemusí to nutně myslet zle- a zeptá se " Co ti je? ". Člověk ale nemusí sdílet vše s každým tak často slyšíme to pouhé slovo, nebo větný ekvivalent ( ? ) - proč nevyužít hodin českého jazyka - které nás dokáže vytočit. Nic. To mě neuklidní, protože za každým nic se skrývá nějaké něco nějaké emoce atd. Když se někdo zeptá co děláte nemůžete jako pravdivou odpověď považovat nic. Protože pokaždé něco děláte ať už jde o základní věci co člověk ani nevnímá jako třeba dýchání nebo věci co člověk ani tak nezaznamená jako nudění se až po sezení a koukání do blba atd.

Nic pro mě neexistuje, nic je pro mě černočerná tma beze smyslu. I když jeden byh našla - dobrá maska skrývající něco.

Nessie :)

You can't stop me!

18. dubna 2011 v 19:30 | Nessie |  Diary
Máte mě. Přiznávám se dobrovolně. Podvádím karamel s dámou. Jsem nevěrná. Nemůži za to, stačily dvě skořicové žvýkačky a jsem jejich. Chtělo by to kamaráda poslat autobusem do Francie ( spíše z ní ) a přikázat mu aby zastavil na nějaké pumpě aokamžitě mi sehnal zásobu žvýkaček - nepřichází v úvahu že jiných než těch s jemnou jemně pálivou příchutí skořice - nejméně na rok či dva. Chce to lepší nápad. Pojedu do Paříže sama. Na rok, jen s těmi žvýkačkami, deníkem, sluchátky a mp3 a samozřejmě foťákem. A už na mě zase řve ten hlas " Je to nemožné, otevři oči, přestaň snít. " A jediné co jámůži udělat je, nechat oči zavřené, dát hlasu pomyslnou lepenku přes ústa a nenechat se rušit v tom nádherném snění.
Tumblr_lg22q61lqr1qdyp4to1_500_large
Jako vysoce nezodpovědný člověk bych si měla uvědomit že je vysoce nezodpovědné vysedávat před notebookem když bych se měla snažit udělat něco se svými známkami. Tak kupříkladu když člověk dostane první 5ku- z čeho jiného než z oblíbené matematiky že? -neměl by se celý den smát. Vlastně měl, protože v životě se může stát něco mnohem horšího než kule v žákovské knižce.
Dnes jsem udělala pomyslnou tečku za vším špatným spojeným se mnou, chci být sama se sebou spokojená. Je to těžký úkol ale já věřím že to zvládnu. Nic jiného mi v této situaci nezbývá... :)

Nessie :)

Everytime you walk away, you take a piece of me.

17. dubna 2011 v 16:09 | Nessie |  Diary

Je těžké probudit se a celý den být pronásledována sny a neumět je rozeznat od reálné minulosti. Vlatně,pokud to neni žádná nočí můra a to v mím případě není je probudit se dost tvrdý dopad na beton. Obzvláště pokud Vás vše podvědomí má natolikk rádo že všem co byste si přáli Vás nechá žít v noci. Nemám ráda den.
Alespoň ne pokud musím poslouchat pořád dokola "musíš x nesmíš". Někdy naivně doufám že mě okolní svět našich úžasných dospěláků přestane brát jako malou růžovou holčičku, bez vlastních názorů jen tak si hrající s panenkami.
Tumblr_ljsgb1eypx1qb0glco1_500_large
Podle toho jak pozoruji své okolí bych právě teď měla mít nějakého překrásného kluka nosícího růžovou, nejlépe podobného Justinovi Biebrovi aby mi ho každá záviděla. Ocucávání se s ním na veřejnosti by také nebylo ke škodě jen aby si každý pomyslel jaké zkušenosti asi mám. Měla bych nosit všechno podle nejnovějších módních časopisů abych náhodou nevyčuhovala mezi těmi úžasnými skoro modelkami. Měla bych se zajímat jen o... já nevím nic?
Nejsem taková, kdo čte alespoň nějaké mé články, nebo mě alespoň trochu zná měl by to vědět. Pořád trvám na tom že si vážím pravého přátelství a lidí kteří mě podrží. Upřímných a opravdových přátel není tolik. Rozhodně je nevozí v nákladních vlacích jako nějaké zboží. Svého člověka by si měl najít každý sám. Ale zároveň mám svůj hlas i pro samotu. Jsem přemýšlivý typ.

Jinak se chci omluvit za články co jsou všechny stejné a o ničem, protože nechápu že by někoho mohli bavit číct. Mě by nebavili určitě. Mám nějaké nápady jento musím zrealizovat.

Nessie

Když už nezbývá nic jiného než zasněně koukat z okna a sledovat konečně modrou oblohu.

16. dubna 2011 v 17:09 | Nessie |  Diary
Tak jsem tedy dostala novou kamarádku. Její jménu je vskutku originální, musím však poznamenat že dobrý dojem nekoná a obešla bych se bez ní, lidi co si s í rozumí obdivuji. Ortéza.
Dobře, ono se to nezdá jako nic hrozného ale jako člověk kterýuž si zánětem šlachy prošel musím říct že to už bych radši sádru jako minule. Bolí mě to víc, nedám to do žádné boty, to znamená že mi hrozí další dva týdny doma. To je utrpení .
Tumblr_ljr1btkw181qi4uuwo1_500_large
Co mimo to? Já vlastně nemám ponětí. Víc co psát, mám v hlavě věty co napíšu ale až do chvíle než klidnu na " Nový článek". Proč mi ta ikonka krade nápady? Jsem šílená, to slovo se mi líbí. Baví mě jen tak sedět a poslouchat písničky do kterých mi všichni nadávají a přemýšlet nad ničím. Pak se cítím relativně v klidu.Pryč od všeho co mě nesmyslně trápí. Neměla bych se zabývat tím co si o mě myslí ostatní. Nejdůležitější je co si o sobě myslím já. Mělo by být, mám vlastní život a že jeden člověk nesouhlasí se mnou? Co je mi potom. Kolik je tu lidí se kterými nesouhlasím já. A co, obvěsí se kvůli mě? Já vím, otřesné přirovnání ale jiné mě nenapadlo. Vždyť to vidíte na kvalitě posledních článků sami. Krize :).
Taky úžasné vymlouvat svojí hloupost na někoho/něco jiného.

Nessie :)

I am nothing without you...

14. dubna 2011 v 19:16 | Nessie |  Diary
Víte tolik lidí by bylo na mém místě potěšeno. Paráda nemůžu chodit, flákám se doma, zítra jdu k doktorovi možná dostani sádru. Co lepšího si přát? Otevírá se mi přece svět nevídaných možností zahrnujícíh celodení sedění na facebooku a dalšíck úžasných webových stránkách bez kterých by se jak známo svět neobešel. A já jsem tak pitomá že se zabývám věcmi do školy, povinnou četbou kreslením či psaním denníku no jak si to představuji. Povězte. Je pravda že za posledních pár dní jsem si nevídaně oblíbila Gossip Girl. Zjistila jsem jak strašně málo věcí jsem chápala před letykdy jsem viděla nějaký ten díl a říkala si jak je to "nejvíc cool a super seriál". Vážně má to něco do sebe.
5618985723_d13626e777_z_large
Tady si představte nějakou úžasnou písničku dle vlastního výběru. I když sama jsem jí měla, nejdou vkladat videa.

Znovu jsem shlédla film Nezapomeň na mě a opět mě zcela pohltil. Nakonci jsem si krásně pobrečela. Ne proto že by ve dvojčatech byl přenádherný Robert Pattison- nemůži si zapamatovat jak se jmenuje postava kterou hrál - i když sama postava mě opravdu hodně zaujala. Ale protože jde o onu událost z 11. záři 2001. Jsem ráda že v té době jsem nebyla schopna vnímat onu tíživost té situace. tu závažnost. Vůbec my v Čechách si nedovedeme představit zemětřesení jako například v Japonku nebo atentáty. A to je dobře :)

Nessie

What the hell am I doing here? I don't belong here

12. dubna 2011 v 13:30 | Nessie |  Diary
V potemnělén pokoji se ozýval jenom ťukot děšťových kapek na okno. Jediné co jsem byla v tu chvíli schopná vnímat kromě pocitů již mě naplňovaly, byly rachotící plechy na střeše a dunící vítr. Jako by chtěl něco říct. V tu chvíli mě napadlo že se mi vlastně splnilo přání. Vysněné počasí, se dostavilo. Nádhera. Vyhrnula jsem si rukávy huňatého zimního červeného svetru ve kterém mi byla beztak zima a podívala se na levou ruku. Udělalo se mi zle jako dlouho ne. Styděla jsem se a před očima se mi mýhaly obrazy minulých dní. Bolelo to, a mě problesklo hlavou že tu bolest jsem si nějakým způsobem opět přivedla já. Tentokrát ale ne záměrně. Měla jsem jí dost.
Tumblr_lee9z3uj5z1qanlrho1_500_large
Zklamala jsem sama sebe. Vím že na ento rok svého živita budu nejspíše vzpomínat jako na " rok hledání sebe sama " , ale chci aby to bylo pozitivně. Nechci aby pro mne hledání sebe sama vypadalo spíše jako ničení sebe sama. Měla bych se zastavit, člověk co si sám přidělává starosti tohoto typu je hloupý člověk. Nebo na mě tak působí. Znám se lépe než bych čekala. Do svého profilu/popisu/charakteristiky bych tedy měla zařadit slovo hloupá. Možná ne jako učenlivý člověk ale psychicky.
Tak to vidíte zůstala jsem doma jako ve škole zcela nepotřebný člověk. Vysvětlení je prostě, učitelé nás "nepařížskou" havět radši vyhodí na chodbu než abychom kazili vzduch milované třídě. A jelikož mi celou přestávku trvá s tou zatracenou nohou přejít do jiné třídy, bylo rozhodnuto velmi rychle. Sedět, ládovat se čokoládovými něčím a sledovat himym což samozřejmě nejde bez lehkého pousmání nebo víc a přemýšlet co za věty napsat abych nevypadala jako naivní, přechytřelý intelektuál Adrien Mole. Nemám ho ráda. To už je můj osud.
Au revoir, Nessie

Pro člověka je člověk největším pokladem,ale zároveň i nejnebezpečnější pastí.

10. dubna 2011 v 15:27 | Nessie |  Diary
Ne, já si přece nemám na co stěžovat. Opravdu si připadám jako rozmazlený fracek co musí mít všechno. Vždycky na mne chodily takové fylozofické myšlenky a najednou nedokáži nic. Jediné co by mi tak ještě šlo je sedět a litovat se. Žádná pořádná myšlenka, která by stála za zmínku mě nenavštívila a soudě podle mého stavu ani nečekám že by se tak mohlo stát. Víte co? Vskutku mě baví poslouchat "Ty seš nějaká otrávená,ne?" a odolávat pokušení odpovědět "Jo jsem, divíš se mi? Všechno se mi hroutí. Nejsem schopná vyznat se v sobě natož v jiných, stýská se mi po Paříži, po lidech co tam odjíždí a ke všemu nemůži tancovat protože moje noha se rozhodla znemožnit mi jeden z mých snů." Místo toho jen slabě hlesnout "Bolí mě ta noha..."
Tumblr_lhqz88adtk1qzmlewo1_500_large
Tu jsem seděla v autě a snažila se nevnímat smích a vtipy vedle mě. Místo toho jsem si ničila sluch hudbou na největší možnou hlasitost. V tu chvíli mi bylo všechno úplně jedno. Chtěla jsem usnout a už se neprobudit. Bylo by to lepší. Ale já si vybavila co mi poslala jedna z nejdražších osob v mém životě "představuj si,že jsem jedna z tvých slz.Když jí vypustíš do světa,ukápne na zem a rozplácne se.Když jí necháš v sobě,bude pořád s tebou" a dostalo mne to skoro více než napoprvé a já tu slzu vypustila. Ne jí, ona je nesmazatelná rýha v mém srdci jako každý. Vypustila jsem tu slzu naznamení že jí chápu. Uvědomila jsem si že když budou lidé pro mě důležití tak jako ona šťastní je vlastně jedno jak na tom jsem já. To je ve své podstatě jedno.


Je t'aime, Nessie.

To nepřejdeme mávnutím ruky,že ne?

8. dubna 2011 v 20:14 | Nessie |  Diary

Ano, jako bych to neříkala že? "Ale ono to ještě přijde. Neděle, ten slavný den. Mohla jsem být na cestě to Paříže." Dnešek byl pro mne neuvěřitelně těžký. Loučila jsem se s lidmi - tedy se třídou - a poslouchala samé hm, to je škoda že nejedeš. A slzy? Ne, už jsem je nezkoušela zadržet. Proč taky, přijde mi to jako zbytečné. Každý ví jak na tom jsem. Přijde mi že jsem průhledná jako folie že ve mě každý čte jako v otevřené knize.I nejhloupější člověk o mě musí vědět všechno jinak by to vypadalo úplně jinak.
Tumblr_ljchxiu38v1qh6jano1_500_large
A víte co? Já mám pesimismus svým způsobem ráda. Ve dnech či chvílích jako jsou tyto mi pomůže. Všechno myšlení ikdyž s lehkým nádechem optimismu vypadá úplně jinak. Před nedávnem jsem se v žalu utápěla nechala jsem si ho nějak vychutnat. Teď myslím jinak, snažím se to zvládnout povzbudit se, zakazovat hlavě myslet pesimisticky i když se v tom utápím dál. Škoda jen že jsou tak nádherné dny a já je beru jako černé. Jak já se modlila aby bylo ošklivo černé mraky, déšť vítr. Nic. Mrhám úžasnými dny.


A teď si představte jarní Paříž...
Nessie

Začalo to nevinnými škrábanci na rukách.Jak to skončí?

7. dubna 2011 v 18:42 | Nessie |  Diary
Všichni jsme jen loutky osudu, ale pořád mámr vlastní vůli. Jestliže člověk něco opravdu chce udělá proto maximum. Nesedí v koutě a nevzlyká nad tím jakou roli dostal v tom pomyslném divadle. Dřív jsem si představovala že tu opravdu jsme jen pro něcí pobavení. Ne, my jsme tu pro sebe.
Přesto si stěžuji že jsem zrovna já ta nepovedená šedá loutka s budoucími jizvami na rukách, možnými psychickými následky, černotou pod očima a depresivními myšlenkami v hlavě. Jsem se sebou nespokojená, nedokáži se vyrovnat s tím že jsem. Když chci být sama nemůži protože moje já je ten otravný hlas co nemůži dostat z hlavy a když je ticho tak se najednou objeví další co křičí " Ano, je pryč! " .
5444994124_a6e9027625_z_large
Ale ono to ještě přijde. Neděle, ten slavný den. Mohla jsem být na cestě to Paříže. Nebo spíše nemohla. Co ten týden budu dělat. Vezmu-li v úvahu že trpím při hodinách francouzštiny a nemůži za to že když se řeší kdo s kým bude na pokoji, co všechno uvidí, prohlíží se mapy a podobně nezadržím slzy a když zadržím je to rekord. Uklidňovat se větou že se tam někdy podívám je trochu dětinské. Nebude to s mojí třídou, nebudu mít jejich zážitky jejich pohledy na moje město.
Pominout moje starosti, když se světem šíří ty Japonské. Nedovedu si to představit, příroda lidstvu vrací dluhy.

Au revoir, ma Paris. Je t'aime!