Be ok

19. června 2011 v 15:37 | Nessie
Možná že jste čekali že to přijde možná že ne. Nestěhuji se natrvalo a počítám že se po prázdninách vrátím v plné síle i když jistá si tím nejsem. Vy rýpálkové co si myslíte že právě takové 3 komentáře pod jedním bezvýznamným článkem mě dostali a jsem z toho naprosto zdrcená si to klidně dál mysletet ale není to pravda. Mám spoustu důvoůdů. Nechávám tady toho tolik. Lidi tady mi nepříjdou už moc dobří a chci to zkusit jinde. Samozřejmě budu dál chodit na blogy svých oblíbenců a tak ale samotné se mi to tu spíše hnusí a opravdu se sem nevracím ráda. Třeba to bude jinde lepší.

Takže jen tak oznamuji že prozatím mě najdete na blogspot.com kde mi to vyhovuje mnohem ale mnohem více. Neorientuji se sice ještě úplně ve všem nastavení atd. ale dostávám e tomu na kloub. Nebudu zde psát svoji adresu a ani nepočítám že by se někdo zajímal. Kdyby přece jen někdo chtěl znám moji novou adresu tak napište na e-mail this-moment@seznam.cz a já pokud budu chtít odpovím. Zatím žijte v míru :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mirek Nekolný | 18. dubna 2012 v 18:13 | Reagovat

Ahoj,
nepočítám s tím,že se k tomuto komentáři vůbec někdy dostaneš, ale píšu Ti sem, abych s Tebou vše probral... Jsi a vždycky pro mě budeš výborná kamarádka a mrzí mě,že se se mnou nebavíš... Svým zbůsobem Tě chápu, svým způsobem nevím, proč to děláš... Za to,že jsem se zajímal o tvé zdraví? Za to, že jsem se Ti motal do života? Ještě mám schovaný SMS,kde mi píšeš,jak moc mě máš ráda, ale to už je bohužel(dík?) minulost...no nic,jen jsem Ti chtěl říci, že Tě mám moc rád, ale upřímně mám někdy sto chutí Tě zabít... Jestli se o tomto komentáři někdy dozvíš, dej mi o tom prosím vědět...
                             Díky

2 Tom | Web | 1. října 2014 v 16:37 | Reagovat

Moc pěkný blogík

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama